Svátek má: Valdemar

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Oprávnění voliči, kteří nepřijdou volit se vzdávají svého práva a dávají volnou ruku těm, co volit přijdou, aby rozhodli za ně. Svým způsobem je to také volba.
• Nevím teda,jak může Babiš za zvýšení vašeho nájmu,to si vyřešte u vás na radnici či magistrátě,stát byty nevlastní,jakož nemůže ovlivnit ceny v řetězcích ani na farmářských trzích,kde je to teda síla.
• Voleb do fašistického parlamentu EU se zúčastnilo jenom 27%! To je setsakra málo. Takže 73 % občanů ČR ví, že EU je bestiální zlo, prosazující import nevzdělaných a nenávistných muslimáků, kteří dokonají genocidu bílé Evropy!
• Piráty volili hlavně mladí - souhlas, ale pochybuji, že i vzdělaní, neboť vzdělanost předpokládá i to, že ví, kdo jsou piráti ideologicky, že se schovávají za internet, IT, obecnou digitalizaci - to je jen technologie, ne politika, jsou to trockisti.
• fialový hnus ODS se zase sám chválí,jak jsou úspěšní... nekonečná arogance, manipulace, zlodějina, zlovolnost, nenažranost, zvrácenost = to jsou jejich hodnoty!
• ČSSD, ODS a Topáci na čele s kaloskem během 3 let okradly stát o 15 MILIARD Kč! přičtěte sto miliard za OKD, 63 Miliard za IPB, nadhodnocené církevní zlodějiny o 73 miliard! ... dál už musím jenom zvracet z těchto proradných zločinců!
• U mladých a vzdělaných vyhráli Piráti, lidé bez maturity dávali přednost ANO a SPD. Proradná havloidní pakáž si vždy hledá omluvy své neschopnosti a zločinnosti. Jenže občané mají rozum a Pirátům a havloidům věří jenom vypatlaní fašisti!
• Zvysuji se důchody ale málo,vsude se zdrazuje, za Babise stouplo najemne uz 2x, ceny potravin na trhu zvysily rovněž 2x, BABISI FUJ, DŮCHODCI SE DOSTAVAJI DO DLUHOVÉ PASTI A EXEKUCÍ, JE JICH 4X VÍC NEZ V R.2010.!!
• Kdyby se volilo do sněmovny, dominovala by opozice v čele s Piráty, vítězné hnutí ANO by podle výsledku eurovoleb získalo ve Sněmovně 56 z 200 poslanců,hlasy SPD a KSČM by k většině nepomohly.ODS, Piráti,STAN s TOP 09, KDU-ČSL by měli dohromady 110 hla...
• Systém v ČR nutí lidi posuzovat život jen podle prachů. Jiné hodnoty se neuznávají. Proto je v pořádku když lidi volí Babiše který jim konečně zvýšil platy a důchody a důchodcům nad 65 let poskytl slevy na dopravu. To je mimořádně důležité a správné
• Co ČSSD,ale úpadek levice je neuvěřitelný,kokotikmunisti dostali jen 6%hlasů naprosta katastrofa,příště ze všeho vypadnou..Nikdo už nechce mít nic s komoušema,ti vymřeli a vymírají dál,ještě před pár roky dostali i 10%.Teď už na ně čeká jen krematórium !!
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro Agrofert s nebývalou zlodějnou Babiše už ubírá na síle,dohání je čisté ODS,které získává stále větší důvěru,po vykopnutí Klause z ODS a Zemana z ČSSD, kvůli zlodějské oposmlouvě je ODS nejperspektivnější!!
• Havel tu bolševickou politrukblbou svini buznu plk.Vaculíka,co se ukájel jako politruk na mladých prdelkách branců vykopal zČSLA a z jím zabavené vily po emigrantovi šachistovi Pachmanovi,kterou dostal za věrné lhaní a fízlování spoluobčanů od KSČ!!
•  Po germánské likvidaci následovala u nás likvidace ruskými šmejdy.Tisíce ruských agentů vytvářely s českými fanatickými komunisty teror,Klondike,kde statisíce estébáky s Rusáky vytvořených politických vězňů rýžovalo Rusáky ukradený uran za stamiliardy...
• Ročně na dividendách odchází z ČR 294 miliard Kč!!!nizozemí56,6 mld-Lucemb-38,6mld-Něm 39,1 mld,Rak 33,4 mld,Fr-22,4 mld! NEJVYŠŠÍ ČAS popohnat ZEMANA,KTERÝ TO VŠECHNO ZPŮSOBIL ZVANÍM CIZÁKŮ PRO NĚ VYHODNÝMI POBÍDKAMI ODPUŠTĚNÍM DANÍ K ZODPOVĚDNOSTI!!**
• Zemanovi papaláši ČSSD za vedení premiéra Zemana 1998-2002 dotáhli OBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY, sanovali banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ,SOUHLASU ODS O VLASTNÍ VŮLI...prznident ZA ZEMANA
• Sovětský Svaz- osvoboditel ?? Ve skutečnosti byl ale NEJVĚTŠÍ lupič a kurva.Konečný seznam ze dne 7.7.1945 obsahoval 32 podniků s 57 závody,které byly kompletně demontovány a odvezeny z Československa do SSSR. RUS=Okupant+NEHORÁZNÝ ZLODĚJ A LUPIČ !
• Válka na Ukrajině? Zatim tam valčí jen Putin se svymi zelenymi neoznacenymi muziky a sestreluje dopravni letadla. Měli si vzít přiklad z Oděsy, tam rebely hned v začatku radši hned upálili a valka nevypukla... Fakt vynikající řešení na ruský fašisty! ...!
• Fanatičtí lampasáci,to je vždy neštěstí pro společnost to musím vědět já lampasák plk. ing. Stanislav Vaculík, komunistický blb politrukblb v.v.,agent StB Miki 20081953 co jsem zdělával arabáky v ČSLA na boj proti západu za totáče NEJLÉPE!!
• Lidi zcela rozumně se na Babiše vysrali, proruská levice- Komický Spolek Čůráků KSČ a Sebranka Pitomiových dementů co by chtěli mít v Česku Putinovo diktátorství dostali jen 3, slovy tři hlasy, a to všichni estébáčci vyřváváli na PZ že to hodí SPD!!
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro Agrofert s nebývalou zlodějnou Babiše už ubírá na síle,dohání je čisté ODS,které získává stále větší důvěru,po vykopnutí Klause z ODS a Zemana z ČSSD, kvůli zlodějské oposmlouvě je ODS nejperspektivnější!
• Místní kolínští estébáčci, falešní proroci co prorokovali vítězství SPD,svůj žal zapíjeli až do rána v knajpě u Kata, pak už nachmelení obvinili lháře a demagoga Vaculíka ze špatně vedené podvratné lživé propagandy,nakopali mu doprdele,a z knajpy vykopali
• Velmi slabou účast na volbách do Senátu a EU se naučili využívat placení soudruzi ze Stohoven. Pak jim vychází že šmejdi z demostraniček by vyhráli volby. Až příjdou ty parlametní a 70% lidí přijde k volbám - budou zase v pr deli. Tak to v ČR chodí.